Stone Design
Slider-1 Slider-2 Slider-3 Slider-4
Zamknij

Mieszkaj w wyjątkowym stylu


Zamiłowanie do dobrego wzornictwa wcale nie musi być luksusem dostępnym dla nielicznych . To standard, na który mogą Państwo sobie pozwolić otwierając się na współpracę z naszą firmą. Kamień, którego używamy w realizacjach firmy Abikam, nadaje wnętrzom stylowy wymiar.

Dom estetyczny i funkcjonalny.

Dom jest miejscem odpoczynku, liczy się przede wszystkim atmosfera i jego funkcjonalność. Ale czy można połączyć funkcjonalność z estetyką?

Jak najbardziej, właśnie tym zajmuje się nasza firma.

Specjalizujemy się w kamieniarstwie. Wykonujemy schody z kamienia, blaty z konglomeratu i blaty granitowe. Kamieniarstwo jest naszą pasją. W zakładce „Poznaj nas bliżej” mogą Państwo zapoznać się z naszą historią i filozofią działania.

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów. Fantazjujesz o gabinecie, który ukoronowałby sens Twojej pracy? Po prostu zadzwoń i opowiedz nam o swojej wizji. Chciałabyś mieć w domu jeden akcent, który podkreślałby jego charakter? Schody z kamienia? Elegancki blat w kuchni lub łazience? Nic prostszego, usiądziemy przy kawie, a Ty opowiesz mi o tym, jak chciałabyś podkreślić klimat miejsca, które stworzyłaś. A może Twoim marzeniem zawsze był ogród? Konsultacja z nami może okazać się pierwszym krokiem do jego zrealizowania.

Rozwiązania dedykowane pod gusta.

W naszej firmie znajdziecie Państwo kamienie naturalne idealnie nadające się do każdego ogrodu. Nasi specjaliści pomogą Państwu wybrać odpowiedni produkt, a także zamienią teren otaczający Wasz dom w miejsce pełne luksusu i przepychu, rodem z pałacowych ogrodów.

Przyjmowanie gości, dekorowanie, a nawet codzienne sprzątanie w domu, który cieszy nasze oko, może podnieść naszą jakość życia. Oferowane przez nas rozwiązania sprawią, że Państwa dom bądź ogród nabiorą nowego, dotąd nieznanego blasku. To, co znajdziecie Państwo w naszej hurtowni to nie tylko zwykły kamień – to efektywna i niepowtarzalna ozdoba cechująca się najwyższymi standardami. Ofertę kierujemy zarówno do Klientów hurtowych, jak i Klientów indywidualnych.

Szczegóły współpracy – zarówno z klientami indywidualnymi, jak i B2B – szerzej opisane zostały w zakładce „Poznaj nas bliżej”.

Pozwól sobie na więcej.

Współpraca z naszą firmą to okazja to podkreślenia swojego statusu, indywidualnych zapatrywań i poczucia stylu. Składając u naszego konsultanta zamówienie na schody z kamienia, blat lub też inne elementy architektoniczne, nasi Klienci dają sobie pełne przyzwolenie na korzystanie z życia we własnym stylu. Staranne wykończenia, elementy w ogrodzie i wyroby kamieniarskie w domu tylko ten styl podkreślą.

Jeśli tylko masz ochotę na niecodzienny akcent w swoim domu (np. eleganckie schody z kamienia), podpowiemy Ci jak zastosować kamień naturalny aby idealnie podkreślał Twoją osobowość.